Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

O Firmie 

Na rynku nieprzerwanie działamy od roku 2004. W roku 2009 w związku z dynamicznym rozwojem firmy została podjęta decyzja o przekształceniu działalności w Spółkę z o. o. pod nazwą Welmis i w tej formie firma prowadzi swoją działalność aż do dziś.

Od samego początku głównym przedmiotem działalności  firmy była obsługa podmiotów gospodarczych w Polsce i Unii Europejskiej.

Od lat głównym celem firmy Welmis jest promowanie tworzenia działalności gospodarczych w Polsce wśród mieszkańców Unii Europejskiej jak i poza jej granicami. Właśnie w tym celu powstaje serwis www.companyinpoland.eu mający zachęcać obcokrajowców do otwierania firm w Polsce oraz inwestowania w naszym kraju.

Naszym Klientom z polski i z zagranicy oferujemy pełną i profesjonalną pomoc w zakresie tworzenia firmy począwszy od jej rejestracji lub zakupu poprzez kompleksowe doradztwo w trakcie jej prowadzenia aż po przeprowadzenie procesu likwidacji gdyby zaszła taka potrzeba.

Wśród usług, które oferujemy poza wspomnianymi powyżej Klientom możemy zapewnić doradztwo gospodarcze, księgowe i prawne a także szkolenia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz pomoc w uzyskaniu dotacji z Unii Europejskiej lub kredytu z banku. Dbając o rozwój firm naszych Klientów poszukujemy dla nich kontrahentów a także sprawdzamy ich wiarygodność i sytuację finansową.

Staramy się wyręczyć naszych Klientów z wykonywania wszystkich zajęć, które zabierają czas tak aby mogli się skupić na rozwoju swojej firmy mając pewność, że np. księgowością czy windykacją należności zajmują się profesjonaliści.

W Polsce opłaca się prowadzić firmę a Welmis jest po to aby Państwu w tym pomóc.

Login:
Hasło:
 

Siedziba

Kontakt